لوگو طلایی چیست ؟

لوگو طلایی چیست ؟

لوگو طلایی چیست ؟

لوگو ساماندهی ( لوگو طلائی) چیست و چه مزیتی داره؟

یکی از مهمترین وظایف وزارت ارشاد در حوزه کسب و کارهای اینترنتی بررسی اصالت محتوا و احراز هویت مطالب ارائه شده در کسب و کارها اینترنتی و همچنین احراز هویت صاحبان اصلی کسب و کارهای اینترنتی میباشد یعنی باید تمام مطالبی که در سایت قرار داده میشه مورد تائید قوانین کشوری باشه و در همین راستا وزارت ارشاد لوگویی را به سایت ها اعطا میکند که به آن لوگوی طلایی یا لوگوی ساماندهی می گویند. این نشان بعد از بررسی اطلاعات هویتی و قبل از تائید کارشناس به صورت چراغ خاموش یا به رنگ خاکستری میباشد سپس بعد از تائید کارشناس و بررسی محتوای سایت که باید بر طبق قوانین کشور و بر اساس کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه لوگوی طلائی به سایت اعطا میشود.

 نشان موقت سه‌ماه اعتبار دارد و پس تأیید صلاحیت به نشان دائم تغییر پیدا خواهد کرد. نشان دائم به متقاضیانی که صلاحیت آنها احراز شده باشد تعلق می‌گیرد و مدت زمان اعتبار آن شش ماه است.
که در حال حاضر تا زمانی که شکایتی ثبت نشده باشد این لوگو دائمی و بدون تاریخ انقضا میباشد.

مهمترین مزیت نشان طلایی و یا لوگوی طلائی برای روز فیلتر شدن سایت میباشد:

خب این یعنی چی؟؟؟

یعنی وقتی سایتی دارای لوگوی طلایی و نشان ساماندهی باشد قبل از فیلتر شدن به صاحب مجوز از طریق پیامک و یا ایمیل اطلاع صورت میگیرد تا محتوای مجرمانه را از روی سایت بردارند و یا اصلاح کنند در غیر اینصورت سایت فیلتر میگردد و باید از طریق دادستانی و ادرس اینترنتی www.rafefilter.internet.ir رفع فیلتر گردد.

ما به تمام کسب و کارهای اینترنتی توصیه شدیدی داریم به اخذ مجوز ساماندهی ( لوگو طلائی) تا به دردسرهای فیلترینگ و مراجعات پی در پی به سازمان های قضائی و پاسخگویی به این نهاد ها دچار نشوید.

جهت هرگونه مشاوره رایگان و اخذ جواز کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی به قسمت تماس با ما مراجعه کنید

 
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.