جواز کسب اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

جواز کسب اتحادیه کشوری  کسب و کارهای مجازی

جواز کسب اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

چرا باید از اتحادیه جواز کسب بگیریم؟

مزایای اخذ جواز کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی:

1- قانونی شدن کسب و کار: هر کسب و کاری برای راه اندازی نیاز به مجوزهایی برای قانونمند شدن نیاز دارد همانطور که یک طلا فروشی برای راه اندازی باید از اتحادیه طلا جواز کسب بگیرد استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی هم بعد از راه اندازی ملزم هستن از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی پروانه کسب بگیرند و در صورت نداشتن جواز کسب اتحادیه میتواند از طریق اصناف به فیلتر کردن سایت اقدام نماید.

2- برای ثبت برند: اگه استارت آپ ها و یا کسب و کارهای مجازی بخواهند برند خود را در طبقه کسب و کارهای اینترنتی ( طبقه 35) ثبت کنند نیازمند ای نماد جواز کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی هستند تا کارشناس اداره ثبت علائم به اظهارنامه مربوطه رسیدگی کند. بنابر این مهمترین مزیت پروانه کسب اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی را میتواند برای ثبت برند خواند.

3- اخذ کد کارگاه : یکی دیگر از مزایای پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی اخذ کد کارگاه بیمه از تامین اجتماعی میباشد که باید به صورت حقیقی یا حقوقی گرفته بشه و مهمترین مدرک مورد نیاز برای اخد کد کارگاه بیمه جواز کسب و یا پروانه فعالیت میباشد.

4- اخد کارت عضویت بازرگانی: برای اخذ کارت بازرگانی از اتاق بازرگانی وزارت صمت مهمترین مدرکی که باید به اتاق شهرستان ارائه کرد پروانه کسب و یا پروانه فعالیت میباشد که رد صورت نداشتن این جواز کسب و یا پروانه فعالیت اشخاص مزم هستن پلمپ دفاتر را از طریق اداره ثبت شرکت اقدام کنند که پروسه ای به مراتب طولانی تری دارد و لذا بهترین مدرک برای نشان دادن فعالیت همین جواز کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی میباشد.

جهت هرگونه مشاوره رایگان و اخذ جواز کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی به قسمت تماس با ما مراجعه کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.