ثبت برند

ثبت برند

اگر آماده کردن ناهار، شام و مرتب رفتن به باشگاه کارهایی است که همیشه انجامشان نمی دهید پس روی برنامه ریزی برای کاهش وزن نیز زیاد حساب نکنید. کاهش وزن سالم نیازمند تعهد زمانی است اما به لطف شغلتان بیشتر روز را مجبورید بنشینید و برای تهیه غذا نیز به سراغ فست فود ها می روید. تسلیم نشوید. برای کمتر خوردن و بیشتر حرکت کردن نیاز به وقت اضافی در روز نیست. در این مقاله نحوه ارزیابی مجدد زمانی و روش هایی هوشمند برای کاهش وزن را به شما آموزش می دهیم.

1- رژیم لاغری برای کارمندان ؛

طرز فکر همه یا هیچ را کنار بگذارید دکتر جف کاتولا( استادیار بهداشت و علوم ورزش در دانشگاه ویک فارست) می گوید هر گام کوچکی که به سمت سبک زندگی سالمتر برمی دارید مهم است. بیشتر مردم فکر می کنند باید روزی یک ساعت به باشگاه بروند یا برنامه غذایی سرشار از غذاهای فوق العاده داشته باشند و وقتی به این سطح نمی رسند تسلیم می شوند و دست از تلاش بر می دارند. به جای اینکه به کل روز به عنوان موفقیت یا شکست نگاه کنید، در نظر داشته باشید که هر انتخابی که می کنید یک فرصت است تا در مسیر سالم گام بردارید چون یک روز به باشگاه نرفتید دلیل نمی شود که به مقدار کالری دریافتی تان بی توجه شوید و هرچه خواستید بخورید.

2- رژیم لاغری برای کارمندان ؛

کمتر غذا بخورید برای کاهش وزن مجبور نیستید حتما غذای مخصوص به خودتان یا غذایی متفاوت میل کنید. تنها کافیست کمتر غذا بخورید و کمتر غذا خوردن هم به معنای بیشتر وقت گذاشتن یا بیشتر هزینه کردن نیست. بیشتر مردم در طول روز بین 1200 تا 1500 کالری نیاز دارند، اگر بخواهند از راهی سالم و قابل تحمل وزن کم کنند، خوردن وعده های کوچک و ناخنک نزدن به غذا بهترین راه برای کاهش کالری دریافتی در طول روز است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.